Список пристроїв, які відновлять до новітньої MIUI 10, включає практично всі останні смартфони Xiaomi
Новини

На минулій недавно в Шеньчжені презентації компанія Xiaomi серед інших своїх новинок представила нову версію оболонки MIUI на базі Android Oreo. Незабаром MIUI 10 стане доступна більшості смартфонів Xiaomi.

На офіційному форумі MIUI вже опублікований список пристроїв, які отримають MIUI 10. Звертаємо вашу увагу, що мова поки йде про китайської версії оболонки. Що стосується глобальної версії MIUI, її реліз очікується 7 червня поряд з презентацією в Індії смартфона Redmi Y2.

Першими на черзі отримати свіжу версію MIUI стоять десять апаратів, які вже знаходяться в закритій фазі бета-тестування оболонки. До них відносяться:
Mi 8;
Mi Mix 2S, Mi Mix 2, Mi Mix;
Mi 6X;
Mi 6;
Mi 5;
Mi Note 2;
Redmi S2;
Redmi Note 5.
Публічна «бета» для цих смартфонів вийде в кінці червня. Через місяць почнеться друга фаза тестування MIUI 10. До перерахованих вище моделям додадуться такі пристрої:
Mi Note 3;
Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus;
Mi 4, Mi 4c, Mi 4S;
Mi Max 2, Mi Max;
Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus;
Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X;
Redmi 3S / Redmi 3X;
Redmi Pro;
Redmi Note 5A;
Redmi Note 4 / 4X;
Redmi Note 3 (Qualcomm).
Таким чином, MIUI 10 отримають практично всі смартфони, які випустила Xiaomi останнім часом. Але це ще не повний список, компанія обіцяє підтримку більшої кількості пристроїв після релізу стабільної версії оболонки.