Сьогодні Apple оголосила про важливу зміну в керівництві App Store. Нововведення стосується політики поширення пробних версій мобільних додатків. Компанія пішла на зустріч вимогу розробників про введення функції безкоштовного пробного періоду використання будь платної програми. Раніше подібні версії були доступні користувачам тільки в додатках з системою підписок. Тепер же творці програмних продуктів для App Store можуть дозволити користувачам протестувати платну програму безкоштовно протягом обмеженого періоду часу.

До такого рішення Apple підштовхнув союз The Developers Union, створений незалежними розробниками iOS-додатків в травні цього року. Вони висловили незгоду з політикою Apple по відношенню до платних програмах і виступили з вимогою ввести опцію тестового використання таких продуктів. Учасники The Developers Union не планують зупинятися на досягнутому і будуть виносити на обговорення інші проблеми і питання, які хвилюють багатьох незалежних розробників.

Незабаром App Store чекає ще одне нововведення. У магазині з’явиться розділ, в який будуть входити тільки додатки, в яких реалізовані певні заходи безпеки при роботі з особистими даними користувачів.