Китайський технічний гігант випустив Mi Smart Sneakers 2 в якості оновленої версії Mi Smart Sneakers. Поліпшена версія, Mi Smart Sneakers 2 має поліпшений зовнішній вигляд і кращу обробку. Тобто велика частина оновлення знаходиться в дизайні. Незважаючи на модернізований дизайн, Mi Smart Sneakers 2 як і раніше зберегли доступну ціну в 199 юанів (~ 31 долар США).

Mi Smart Sneakers 2 виготовляється з використанням процесу Uni-Molding, який забезпечує включення 5 різних верств і типів матеріалів в одну форму. Кожен з шарів поділяють з використанням тонкої поліуретанової плівки, пресованої і склеєної. Оскільки компоненти спресовуються разом з формою, зовнішній вигляд компонентів буде здаватися більш чистим, ніж звичайна ручна комбінація клею, а ймовірність відкриття клею також значно знижується. Новий процес уніформумання також забезпечує ще кращу стабільність і підтримку ніг. Крім того, проміжна підошва виготовлена ​​з використанням матеріалу INFUSE популярною компанією Dow Chemical (DuPont). Цей матеріал може значно підвищити пружність підошви.

Крім того, верхня частина Mi Smart Sneakers 2 виготовлена з використанням тривимірного безшовного високопружного в’язання. Вся верхня частина використовує тільки один шов, тим самим мінімізуючи відчуття чужорідного тіла. Матеріал дуже міцний, так що ви можете вставляти кросівки в пральну машину, не побоюючись, що вони будуть пошкоджені. Немає згадки про інтелектуальну мікросхему всередині, але, оскільки в першій версії була одна, ця модель також має отримати її.

Нові Mi Smart Sneakers 2 випускаються в п’яти стильних колірних варіантах, включаючи білий і помаранчевий колір для жінок. Ці два були доступними в розмірах від 36 до 39. Є також чорні, сині, білі і темно-сірі, які доступні в розмірах від 39 до 46.