На конференції WWDC 2018, що пройшла на початку червня, Apple представила Apple Books — переосмислення версії iBooks з новим дизайном і модернізованим магазином для звичайних і аудіокниг. Сьогодні компанія докладніше розповіла про новий сервіс.

«Apple Books надихає на читання, з ним — цілий світ книг і аудіокниг тепер прямо в ваших в руках. Ви можете легко прочитати коротку історію за пару хвилин або зануритися в улюблену книгу на кілька годин. Це найбільше оновлення в історії нашого книжкового додатку. Ми сподіваємося, що воно буде надихати і авторів, і читачів».

У новій вкладці «Читаю зараз» відображаються всі книги, які користувач читає або слухає в даний момент. У ній же можна легко знайти нову книгу. У розділі «Хочу прочитати» зручно зберігати список цікавих книг, про які ви чули і хочете вивчити, коли з’явиться час.

На вкладці «Бібліотека» можна вивчити свою колекцію книг з великими наочними обкладинками, включаючи книги, завантажені на пристрій, а в розділі «Завершення» відображаються книги, які ви вже прочитали, і дати їх завершення на часовій шкалі.

В Apple Books з’явиться вкладка «Аудіокниги», на якій можна слухати книги вдома або в дорозі з iPhone або iPad, а також в автомобілі через CarPlay. Розділ «Магазин книг» дозволяє вивчити книжкові новинки і подивитися хіт-паради, редакторські добірки і спеціальні пропозиції. У новому інтерфейсі можна переходити між книгами жестом змахування, а шукати нові книги тепер дуже зручно. Читаючи книги з «Магазину», ви зможете переглядати персональні рекомендації на основі ваших покупок в розділі «Для вас».

Додаток Apple Books стане доступним цієї осені з виходом фінальної версії iOS 12. Магазин книг буде доступний в 51 країні, а безкоштовні книги — в 155 країнах.