Новий кліп Аріани Гранде набирає по мільйону переглядів на годину в YouTube

0
615

Нещодавно, 18 січня, в YouTube з’явився відеокліп на нову пісню американської співачки Аріани Гранде 7 Rings ( «Сім кілець»). 25-річна поп-зірка записала її після того, як розлучилася своїм нареченим Пітом Девідсоном. Пісня стала відповіддю на численні закиди на адресу Аріани. Гранде звинувачували в тому, що вона мало не довела хлопця до самогубства.

Кліп стрімко набирає перегляди — приблизно по мільйону на годину! Однак реакція на нього неоднозначна. Частина прихильників Аріани в повному захваті. Є користувачі YouTube, які відразу звернули увагу на відеоряд. Він їм нагадав кліпи іншої американської співачки Нікі Мінаж. Більш уважні глядачі викрили Гарнде у використанні пісні My Favorite Things з класичного мюзиклу «Звуки музики». Тільки Гранде опрацювала мелодію за законами репу.

Закони жанру змусили Аріану використовувати лайки в тексті. Це теж сподобалося далеко не всім.

Після появи 7 Rings Гранде багато записали відразу в феміністки. У тексті звучать рядки, які дали привід для цього, наприклад, приспів-речетатив: «Я хочу це, я беру це! Я хочу це, купую це! »

Аріана стверджує, що ідея пісні прийшла до неї, коли після розриву заручин з Пітом вона з шістьма подружками вирушила по магазинах. Шопінг вдався. Гранде купила собі кільце з діамантом, а потім ще шість схожих кілець подружкам. У пісні є такі рядки: «Ношу кільце, але не збираюся ставати місіс … Купила ще шість схожих діамантів для моїх сучок». Також співачка співає: «Я сама оплачую свої рахунки і сама пишу те, що співаю».

Стан Гранде оцінюється на сьогоднішній день в 50 мільйонів доларів. Пісня 7 Rings увійшла в новий альбом співачки Thank U, Next ( «Спасибі, наступний»), вихід якого очікується з дня на день. У березні Аріана вирушає у світове турне в підтримку цього диска. Перший концерт відбудеться 18 березня в Олбані, штат Нью-Йорк. Американська частина турне триватиме до кінця липня. У серпні співачка прилетить до Європи. Завершиться турне в жовтні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here