Секретар Ради національно безпеки і оборони Олексій Данилов зазначає, що з урахуванням фінансових і військових можливостей Російської Федерації українська сторона “буде воювати розумом”. Йдеться про пріоритетний розвиток традиційно сильних для України військових галузей і ставкою на людський потенціал.

Про це він заявив під час круглого столу на тему “Технології асиметричного протидії зовнішньої агресії і шляхи їх ефективного розвитку”.

За його словами, ключовою умовою формування потужного ОПК є розвиток людського потенціалу в галузі

“Без людей, без мізків українців ми не отримаємо перемогу”, – сказав він і додав, що президенту Володимиру Зеленському скоро подадуть на розгляд аналіз стану системи вищої освіти і підготовки фахівців в сфері нацбезпеки.

Олексій Данилов, фото: Гал-інфо

Він також додав, що на сьогодні на передній план виходять кібернетична, біологічна і інформаційна війни, і “весь світ сьогодні воює інтелектом”.

У той же час він підкреслив, що в розвитку військової промисловості слід зробити акцент на ракетах і авіації.

“Авіація була завжди в країні дуже потужною. Нам треба терміново ставити все на свої місця. Це дві фундаментальні речі – ракети і авіація”, – зазначив Данилов.

Він також додав, що виділені на безпеку і оборону 246 млрд гривень – це безпрецедентна сума, але незрівнянна з витратами Росії.

“Розуміючи, хто є нашим ворогом, розуміючи ті бюджети, які є в РФ, підкреслюю, що ми будемо воювати розумом”, – сказав секретар РНБО.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в РНБО озвучили підсумки двох тижнів припинення вогню

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський нарешті зрозумів, від кого залежить мир на Донбасі

Також Знай.ua писав, перемир’я на Донбасі українські захисники відчули 200 разів