Борис Галкін був другим чоловіком Ірини Печерникової й хоча їхній шлюб швидко закінчився, артисти зберегли дружні стосунки. Після смерті артистки колишній чоловік присвятив їй зворушливі слова.

1 вересня з життя пішла Ірина Печерникова, яку називали однією з найкрасивіших актрис Радянського Союзу. Не зважаючи на свою популярність, артистка так і не знайшла особисте щастя. Вона була замужем тричі, але в результаті залишилась сама і жила в глухому селі, виїхавши з Москви, шукаючи втихомирення від втрат.

Дізнавшись про трагедію, що сталася з Печерниковою, Борис Галкін віддав колишній дружині останню шану.

“Я приношу свої співчуття рідним, близьким, колегам Ірини. Для тих, хто знав її особисто, це втрата неймовірна. Таких самовідданих людей дуже мало. Я прошу вибачення у багатьох людей, хто особисто знав Ірину. Царство небесне її батькам, це були святі люди. Вибачте мені, якщо я в чомусь був винен. І прости мене, Ірино”, – поділився емоціями Галкін.

Всі колеги, які працювали з Печерниковою, зазначали, що вона була на дивовижно світлою людиною. Актриса самовіддано працювала в кіно і театрі, не звертаючи уваги на масштаб і значущість ролей.

Уже відомо, що актрису поховають на Ваганьковському кладовищі. У Ірини Печерникової не було дітей, тому організацією церемонії займається її сестра та інші родичі.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Ірина Печерникова померла, не доживши 1 день до свого ювілею

Як повідомляв портал Знай.ua, зірка серіалу “Вороніни” помер – боровся за життя до останнього подиху

Також Знай.ua писав, на 44-му році життя помер виконавець ролі Чорної пантери Чедвік Боузман.