Поліцейські Шаргородського відділення поліції під час огляду території домогосподарства мешканця села Федорівка на присадибній ділянці виявили понад сотню рослин конопель, а у будинку – сухі стебла нарковмісних рослин та марихуану.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

Як розповів начальник територіального відділення поліції Сергій Токан, до поліції надійшла інформація про те, що 21 – річний місцевий житель вирощує на городі коноплю.

“Під час проведення огляду території домоволодіння інформація підтвердилась. На присадибній ділянці поліцейські виявили 114 рослин конопель.

В подальшому, оглядаючи будинок правопорушника, працівники поліції на горищі виявили сухі стебла конопель, а в кімнатах будинку – марихуану, яку молодик зберігав у пакетах та паперових згортках.

Вилучені нарковмісні речовини направлені на експертиза”, – повідомили у поліції.

В діях правопорушника вбачаються ознаки злочину, передбачені ч. 2 ст. 310 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення правопорушнику загрожує до 7-х років ув’язнення.

Запис Чекав на гарний урожай: на Вінниччині чоловік розбив плантацію конопель під власними вікнами спершу з’явиться на Новини Вінниці.