Обласний центр соціальних служб та Комплексний центр надання соціальних послуг Вінницької області отримали можливість без порушень здійснювати перевезення осіб з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах через домашнє насильство.

Директори закладів Олена Стоялова та Сергій Гончарук прийняли від голови Вінницької обласної організації товариства Червоного Хреста Сергія Глухенького бустери (дитячі автокрісла). Їх передано закладам безкоштовно. Бустерами вже обладнано автотранспорт обласної Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

В області працюють дві мобільні бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Ці бригади працюють на базі обласного та Вінницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Загалом упродовж 2020 року здійснено 153 виїзди до районів та міст. Надано послуги 325 особам (23 чоловікам, 270 жінкам, 32 неповнолітнім), проведено 449 телефонних консультацій. До притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства, доставлено 12 жінок та 20 дітей.

Запис Дві соціальні установи Вінниччини отримали дитячі автокрісла спершу з’явиться на Новини Вінниці.