В Кирнасівці (Тульчинський район) провели традиційний обласний футбольний турнір серед юнаків 2004-2005 р.н, присвячений пам’яті тренера Петра Горлицького.
Змагання пройшли за підтримки обласної Асоціації футболу, органів влади, меценаттів.

Велику допомогу у проведенні меморіального турніру нам надав Василь Подолян. Він не перший рік підтримує дитячий футбол у Кирнасівці.

“Допомагає нам не лише із проведенням турнірів, але і з виїздами на змагання. Наприклад, на турнір у Польщі, де наша команда стала чемпіоном”, – сказав старший тренер- викладач Тульчинської ДЮСШ для дітей-сиріт і тренер юних футболістів Кирнасівки Олег Яковенко.

На старт вийшли чотири команди: Ладижина, Крижополя, Шпікова і «Поділля» (Кирнасівка). Діти відчайдушно боролися на кожному клаптику ігрового поля , демонстрували жагу до перемоги.

Грали за коловою системою. В підсумку бронзові нагороди здобули представники Крижополя, на другій позиції – ладижинці. А чемпіонами стали юні футболісти «Поділля» (Кирнасівка). Вони виграли усі матчі. Команду Шпікова розгромили — 8:0, крижополян переграли – 3:1. А у вирішальній зустрічі за золото із мінімальним рахунком 1:0 господарі поля переграли ладижинців.

Юні спортсмени змагання отримали Кубки і грамоти, а також солодощі від партнерів турніру. Були вручені й особисті нагороди. Кращим бомбардиром став Назар Бондаренко, кращим гравцем турніру – Вадим Паламарчук (обидва – «Поділля», Кирнасівка).

“Змагання пам’яті Петра Горлицького були етапом підготовки до обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги. Із цього року «Поділля» гратимемо там вже не в першій, а у вищій лізі!” – сказав  Олег Яковенко.

Пресслужба Вінницької обласної Асоціації футболу

Запис У Кирнасівці на Вінниччині провели обласні футбольні змагання пам’яті Петра Горлицького спершу з’явиться на Новини Вінниці.