Всього у області зареєстровано – 61 летальний випадок.

Стали відомі подробиці двох смертей. Обидва чоловіки — мешканці Вінниці. Один помер в МКЛ №1, другий — у Вінницькій ЦРЛ.

Чоловік, 38 років, житель м. Вінниці. Поступив 24 липня за направленням сімейного лікаря в МКЛ №1 з приводу не госпітальної двобічної полісегментарноі пневмоніі 4 клін. гр., легенева недостатність. Від 25 липня ПЛР позитивне. 27 липня стан пацієнта погіршився – переведений в реанімаційне відділення , залежний від кисню. На фоні вперше виявленого цукрового діабету та ожиріння 2-3, вираженої гіпоксії розвився гострий дестрес синдром, набряк легень. 07 серпня констатовано смерть;

Чоловік, 1952 року народження, житель м. Вінниці. Поступив в Вінницьку ЦРЛ 27 липня з приводу: COVID-19, двобічної полісігментарноі пневмоніі 4 клін. група, дихальна недостатність 3, на фоні важкої мієломноі хвороби. До госпіталізації у Вінницькій ЦРЛ лікувався в онкогематологічному відділенні. Стан пацієнта погіршився 31 липня – переведений в реанімаційне відділення, залежний від кисню. Враховуючи важку соматичну патологію стан прогресивно погіршувався, розвився гострий респіраторний дестрес синдром – 07 серпня констатовано смерть.

Запис У Вінниці померли два чоловіки з коронавірусом спершу з’явиться на Новини Вінниці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here