За п’ять років роботи вінницьких Прозорих офісів кількість їхніх послуг зросла з 300 майже до 600.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Тепер містяни можуть в них зареєструвати місце проживання, отримати різноманітні послуги з реєстрації бізнесу, нерухомого майна, оформити житлову субсидію, зареєструвати транспортний засіб та отримати водійське посвідчення, оформити паспорт громадянина України та для виїзду за кордон і навіть одружитися.

За останні п’ять років у Вінниці вдалося створили єдиний простір для отримання якісних соціальних та адміністративних послуг з комфортними умовами для усіх відвідувачів. На сьогодні у Вінниці працює чотири територіальні відділення ЦНАП: Центральне (вул. Соборна, 59), «Вишенька» (пр. Космонавтів, 30), «Замостя» (вул. Замостянська, 7) та «Старе місто» (вул. Брацлавська, 85). А також створено сім віддалених робочих місць адміністраторів, зокрема й у смт. Десна.

У вінницьких Прозорих офісах можна отримати послуги не тільки виконавчих органів міської ради, а й державні.

“Ми стали таким центром, де кожен бажаючий може отримати довідку, одружитися, зареєструвати місце проживання та багато інших послуг. Варто відзначити, що ми є лідерами в Україні по кількості надання послуг мешканцям – на сьогодні у Центрах адміністративних послуг ми надаємо 582 послуги, з яких 37 можна замовити онлайн”, – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Запис У Вінниці Прозорі офіси надають 600 послуг спершу з’явиться на Новини Вінниці.