Також цього року планується встановлення зменшених копій державного прапора на усіх могилах захисників України, проведення всеукраїнської акції пам’яті «Сонях».

На Вінниччині також відбуватимуться поминальні заходи, організовані спільно Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою міською радою та Громадською організацією «Єдина родина Вінниччини», що об`єднує батьків, родичів воїнів, які загинули під час АТО/ООС на сході України.

Учасники цієї організації у середу, 26 серпня провели інформаційну акцію на «Європейській площі», де, власне, і відбуватимуться основні заходи у суботу, 29 серпня:

09:45 –  вшанування пам’яті полеглих Захисників України;
10:00 –  Всеукраїнська хвилина мовчання;
10:15 – делеговане покладання квіткових гірлянд до пам`ятників «Медикам – захисникам України» (медичний коледж імені Заболотного), «Не повернулися з польоту…» (пам`ятник загиблим військовим льотчикам на території музею штабу ВПС України), «Дерево Свободи» (пам`ятник Героям Небесної Сотні, вулиця Театральна), «Пам`ятник загиблим правоохоронцям» (вхід до Центрального парку з боку ЗОШ№2 та Управління обласної поліції).
10:30 – концерт-реквієм, присвячений Дню пам`яті; флешмоб “Я любив вас усіх та найбільше любив Україну”
11:30 – поминальна Хода Пам`яті вулицею Соборна;
12:00 – Всеукраїнський молебень за загиблими Героями (меморіальна дошка поряд зі Спасо-Преображенським кафедральним Собором);
13:00 – вшанування загиблих воїнів на «Алеї Героїв» (кладовище «Підлісне», вул. Хмельницьке шосе), а також на інших могилах, де поховані наші захисники.

“Закликаємо вінничан та гостей міста долучитися до поминальних заходів та вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів”, – повідомили організатори.

Запис У Вінниці в суботу вшанують загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України спершу з’явиться на Новини Вінниці.