Рятувальники надають допомогу з відкачування води на території приватних домогосподарств на трьох вулицях.

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

Крім того, негода призвела й до падіння дерев. Зокрема, було зафіксовано два випадки падіння на автомобілі. В одному з них перебувала жінка, але, на щастя, вона не постраждала. Спеціалісти прибирають обламки дерев на 8 вулицях.
Водночас, сильні пориви вітру пошкодили конструкцію балконної рами в одній із багатоповерхівок. Рятувальники, які прибули на місце інциденту, демонтували зруйновану раму.

“Роботи по розкряжуванні дерев проводяться на вулицях Келецькій, Пирогова, Князів Коріатовичів, Острозького, А.Первозванного, Некрасова, Ю.Клена та Немирівському шосе.
Зафіксовано два випадки падіння дерев на автомобілі. В одному із них перебувала жінка. На щастя, вона не постраждала”, – повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області. 

Також дощ спричинив транспортні затори, в яких стояв, як громадський транспорт, так і особисті і службові автомашини.

Щоправда, проїзд рятувальних машин, карет швидкої та авто поліції забезпечувався.
У перервах між хвилями дощу, якраз у “годину пік”, через затор транспорту, багатьом вінничанам довелося чекати у чергах в трамваї, тролейбуси, автобуси. Друга хвиля дощу, який розпочався у районі 19 години, “накрив” багатьох пасажирів. Потроху транспортні корки зменшилися і транспорт почав рухатися, хоча й руху заважали потоки води.

Злива наприкінці літа додала чимало утруднень вінничанам та роботи комунальним службам.

Запис У Вінниці зливовий дощ спричинив транспортні корки, підтопив кілька вулиць та повалив дерева спершу з’явиться на Новини Вінниці.