24 серпня, у День Незалежності України, на фасаді будівлі Жмеринської міської ради встановили меморіальну дошку Миколі Лівіцькому – третьому Президенту Української Народної Республіки в екзилі.

Про це посідомив сайт Жмеринка.Сіті

Микола Лівицький — син відомого українського громадсько-політичного діяча, голови Ради народних міністрів УНР Андрія Лівицького.

Микола Лівицький народився 22 січня 1907 року у Жмеринці в сім’ї Андрія та Марії Лівицьких. Його рід походить з Полтавщини і вважається, що в часи Гетьманщини Лівицькі були сотниками та полковими осаулами.

Прожити довгий час на території України Миколі та його сім’ї не вдалось. В 1918 році він розпочав навчання в київській гімназії ім. Тараса Шевченка. Наприкінці 1920-го їм з батьком довелось емігрувати до Польщі. Андрій Лівицький був активним учасником подій Української революції й на момент еміграції займав посаду прем’єр-міністра УНР. Після смерті Симона Петлюри в 1926 році він зайняв його посаду.

Микола Лівицький помер 8 грудня 1989 року в Філадельфії. Похований на українському православному цвинтарі в Саут-Баунд-Бруку, штат Нью-Джерсі.

Запис У Жмеринці встановили меморіальну дошку Миколі Лівіцькому спершу з’явиться на Новини Вінниці.