Другокурсниця факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Вероніка Ліміна уже два роки займається волонтерством. А ще — вона відмінниця навчання.

Про це повідомили на сайті ВНТУ.

Вероніка — учасниця олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів. Має наукові публікації. Є активним членом студентського самоврядування ВНТУ та старостою своєї групи 1ПІ-18б.
Вероніка розповіла про себе:

“З вересня 2018 року я волонтерка Волонтерського центру ВНТУ імені Олександри Бурбело. Я допомагаю організовувати волонтерські поїздки у зону проведення бойових дій АТО/ООС, збирати волонтерську допомогу для поїздок.

Своєю діяльністю я підтримую ідеали Революції Гідності та сприяю тому, щоб Україна була вільна від ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Моя мотивація – вільна, незалежна, демократична Україна, без поліцейського свавілля. Я за мир, але не «на правах Росії». Боротьба за волю українського народу незавершена, вона триває і буде продовжуватись аж до отримання перемоги.

Я прагну самовіддано працювати на розбудову незалежної України, на захист демократичних принципів, прав та свобод”, – говорить студентка.

Запис Вінничанка Вероніка Лімна отримала стипендію імені Героїв Небесної Сотні спершу з’явиться на Новини Вінниці.