До суду направлено обвинувальний акт відносно одного із офіцерів відділення проходження служби особовим складом відділу кадрів Білгород-Дністровського прикордонного загону Держприкордонслужби.

Досудовим розслідуванням встановлено, що прикордонник будучи обізнаним про право одного зі своїх колег на нарахування та виплату індексації, підбурював його до надання одному з посадовців прикордонного загону неправомірної вигоди у сумі 15 000 гривень. За кошти посадовець мав нібито надати юридичне обґрунтування щодо нарахування та подальшої виплати індексації за період з липня 2015 року по лютий 2018 року.

Згодом обвинувачений зменшив суму неправомірної вигоди до 10 000 гривень та з метою конспірації своїх дій, повідомив, що грошові кошти необхідно надати шляхом перерахування на власний картковий рахунок, а після їх одержання використав гроші на власний розсуд.

Таким чином прикордонник обвинувачується у пропозиції службовій особі надати третій особі неправомірну вигоду, за вчинення іншою службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду та шахрайстві ч. 1 (ст. 369 та ч. 1 ст. 190 КК України)

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві. Процесуальне керівництво – військова прокуратура Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України. Оперативний супровід – Управління СБ України в Одеській області та Відділ внутрішньої та власної безпеки по Білгород-Дністровському прикордонному загону Держприкордонслужби.

The post 10 000 гривень за проведення індексації заробітної плати – прикордонник постане перед судом за шахрайство та пропозицію надати хабар appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.