Ганна Герман: БЮТ злякався парламентських слухань на тему свободи слова

0
21

Звинувачення БЮТ про якийсь, начебто, тиск з мого боку на телеканали і на ведучих з вимогами не ставити ті чи інші запитання Віктору Януковичу – брудна технологія. Нема таких запитань, на які у нас не було б відповідей. Ми відкриті для журналістів і не вибираємо собі журналістів, які беруть учать у прямих телеефірах з Лідером.

Натомість усі ми читали вчора у блозі журналіста Чаленка на „Українській правді” про те, що штабні бютівські організатори прямого ефіру Юлії Тимошенко у „Великій політиці” на „Інтері” подали список заборонених журналістів, яких Тимошенко не хоче бачити в прямому ефірі. Як стверджує Олександр Чаленко, крім нього в список потрапили Роман Скрипін та Сергій Лещенко.

Якщо це неправда, то громадськість повинна б побачити тих журналістів у списку запрошених на цей прямий ефір з участю Тимошенко.

Усім відомо також, що всі запитання до Юлії Тимошенко під час її брифінгів суворо регламентуються, і багато журналістів скаржаться, що не можуть поставити їй запитання, неузгоджені з її прес-службою.

Закликаю також БЮТ у звинуваченнях на мою адресу не ховатися за загальними заявами, а підписувати їх конкретними прізвищами, щоб можна було наклепників притягнути до судової відповідальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ