Штурм администрации и сломанная дверь дали результаты — в общественный совет при СГГА включили практически всех бунтарей

0
19

Решение собрания представителей общественных организаций о расширении числа участников Общественного совета при СГГА, которые они приняли 27 января, воплощено в жизнь.

На основании предоставленных документов число членов Совета расширено с 65-ти до 85-ти. Некоторые СМИ распространили информацию о том, что председателем Совета избран Сергей Рыбак, однако, в действительности он был избран лишь председательствующим на учредительном собрании, позже члены Совета соберутся для решения вопроса: кто будет их представлять и координировать.

Вот список общественных организаций — членов Общественного совета при СГГА и их уполномоченных лиц на текущий момент (во избежание ошибок текст дается на языке официального документа):
1. Громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією та захисту прав» м. Сімферополь (дата проведення державної реєстрації 07.12.2009 року) Смеліков Сергій Олексійович.

2. Громадська організація «Центр сприяння вивченню геополітичних проблем та євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону «Номос» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 21.11.2003 року) Кулик Сергій Іванович.

3. Громадська організація «Конгрес Українців Севастополя» — Осадчий Віталій В’ячеславович.

4. Громадська організація «Ліга підприємців Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 06.12.2006 року) Вусатенко Тетяна Анатоліївна.

5. Громадська організація Севастопольський комітет захисту прав людини (дата проведення державної реєстрації 07.12.1994 року) Шестакович Олексій Олександрович.

6. Громадська організація «Миротворець» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 10.06.2005 року) Гефтман Андрій Володимирович.

7. Громадська організація «Станиця Севастополь» Пласт – Національна скаутська організація України» (дата проведення державної реєстрації 29.03.2000 року) Беланюк Зінаїда Анатоліївна.

8. Громадська організація «Спілка власників житла м. Севастополь» (дата проведення державної реєстрації 05.10.2006 року) Калітюк Василь Артемович.

9. Громадська організація «Медіа ІРС – центр» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 13.05.2010 року) Рихтун Тетяна Ярославівна.

10. Асоціація «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та власників садиб м. Севастополь» Коваленко Анатолій Федорович.

11. Громадська організація «південний валеологічний центр «ФАЙБА» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 20.10.2005 року) Рябих Володимир Миколайович.

12. Громадська організація Севастопольської міської організації роботодавців (дата проведення державної реєстрації 20.12.2001 року) Глазирін Валерій Гурьянович.

13. Громадська організація «Союз споживачів Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 26.05.2008 року) Васін Володимир Іванович.

14. Спілка об’єднань громадян «Федерація громадських організацій Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 14.02.2008 року) Соколан Віра Львівна.

15. Громадська організація «Союз українок» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 01.12.1998 року) Мельник Тамара Валентинівна.

16. Громадська організація «Жіночі альтернативи» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 11.08.2006 року) Косцова Марія Вікторівна.

17. Регіональне відділення Українського союзу промисловців та підприємців в м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 2009 рік) Морозова Віра Василівна.

18. Громадська організація «Севастопольська асоціація захисту прав пасажирів» (дата проведення державної реєстрації 19.01.2007 року) Крюков Павло Ігорович.

19. Севастопольське міське об’єднання ВУТ «Просвіта ім. Тараса Шевченка» (дата проведення державної реєстрації 04.02.1997 року) Проценко Володимир Миколайович.

20. Севастопольсько-Чорноморський Кіш Міжнародної Асоціації «Козацтво» (дата проведення державної реєстрації 02.04.2009 року) Бойко Василь Олександрович.

21. Громадська організація «Таврійський союз» м. Сімферополь (дата проведення державної реєстрації 22.06.2007 року) Гажев Андрій Олегович.

22. Громадська організація «Фронт змін» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 07.04.2009) Комелов Іван Миколайович.

23. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих політологів України» (дата державної реєстрації 31.07.2007 року) Гуров Сергій Віталійович.

24. Севастопольська правозахисна група (дата державної реєстрації 21.09.1995 року) Шамрай Роман Віталійович.

25. Громадська організація «Дирекція культурних програм Херсонеські ігри» м. Севастополь (дата державної реєстрації 14.08.2008) Константинова Ірина Миколаївна.

26. Громадська організація магістрів державного управління «Еліта держави» м. Київ (дата проведення державної реєстрації 31.07.2008 року) Бабарика Віктор Вікторович.

27. Громадська організація «Асоціація сталого розвитку Севастополя «Аура» (дата проведення державної реєстрації 15.01.2004 року) Куртева Тетяна Іванівна.

28. Громадська організація «Севастопольське Регіональне відділення спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України»28.07.2005 року) Рассказова Ірина Олександрівна.

29. Громадська організація «Союз Підприємців Ленінського району м. Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 14.06.2007) Кузменюк Михайло Ілліч.

30. Громадська організація «Союз Підприємців Гагарінського району м. Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 28.11.2006 року) Гончарова Наталія Миколаївна.

31. Обслуговуючий кооператив «Житлове – будівельне товариство індивідуальних забудовників «Екополіс» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 20.07.2007 року) Юр’єва Ірина Анатоліївна.

32. Об’єднання профспілок і організацій профспілок «Севастопольська міська Рада профспілок» (дата проведення державної реєстрації 18.04.2000 року) Починська Ірина Володимирівна.

33. Громадська організація громадян Севастопольського об’єднання пошукових організацій «Долг» Гавриленко Марина Миколаївна.

34. Міжнародна громадська організація ветеранів державних правоохоронних органів спеціального призначення та їх підрозділів «Вимпел України» (дата проведення державної реєстрації 14.12.2006 року) Єжов Олександр Олексійович.

35. Громадська організація «Асоціація платників податків м. Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 30.01.2004 року) Сорокіна Тетяна Павлівна.

36. Громадська організація Спілки офіцерів України м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 23.09.1993 року) Баротов Тимур Хікматуллович.

37. Міжнародна громадська організація «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» м. Київ (дата проведення державної реєстрації 22.03.2001 року) Багіров Едуард Садихович.

38. Громадська організація «Альтернативний Севастополь» (дата проведення державної реєстрації 06.11.2006 року) Остапенко Наталя Володимирівна.

39. Севастопольська міська громадська організація «Професійна спілка таксистів України» (дата державної реєстрації 21.03.2005 року) Лазарєва Алла Миколаївна.

40. Благодійна організація «Севастопольський Благодійний Фонд «Відродження» (дата проведення державної реєстрації 01.07.2009 року) Васюнін Валерій Борисович.

41. Громадська організація «Севастопольський центр підтримки підприємництва (дата проведення державної реєстрації 26.11.1999 року) Левков Петро Миколайович.

42. Громадська організація «Яхт-клуб «Золотий символ» (дата проведення державної реєстрації 14.01.2004 року) Нестерова Людмила Іллівна.

43. Громадська організація «Туристський інформаційний центр Балаклави» (дата проведення державної реєстрації 20.12.2006 року) Дмитриєва Ірина Петрівна.

44. Громадська організація Домовий комітет «Сапун-Гора» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 28.03.2008 року) Антонюк Марія Володимирівна.

45. Громадська організація «Об’єднання громадян «Консорціум розвитку Севастополя» (дата проведення державної реєстрації 06.10.2000 року) Марков Олександр Григорович.

46. Громадська організація «Рух за Севастополь та відродження Чорноморського флоту» (дата проведення державної реєстрації 03.02.2010 року) Гутман Віктор Мілентьєвич.

47. Громадська організація «Максимова Дача» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 14.09.2010 року Якушева Алла Василівна.

48. Громадська організація «За збереження та відродження Севморзавода» (дата проведення державної реєстрації 05.05.2009 року) Гусельнікова Людмила Феоктистівна.

49. Громадська організація Домовий комітет «Вікторія» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 28.03.2008 року) Сінковська Юлія Романівна.

50. Громадська благодійна організація «Гавань плюс» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 14.06.2006 року) Трошин Денис Львович.

51. Координаційна рада ветеранських організацій м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 09.04.2010 року) Рибак Сергій Сергійович, Багринцев Микола Васильович

52. Громадська благодійна організація «Земля здоров’я» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 17.11.2010 року) Нашев Руслан Асланович.

53. Обслуговуючий кооператив Молодіжний житлово-будівельний кооператив «Піонер» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 20.01.1989 року) Херсонська Олена Борисівна.

54. Громадська організація «Добробут» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 24.02.2006 року) Стрігіна Ганна Григорівна.

55. Громадська організація «Клуб аматорів фортифікаційних споруджень «Форт» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації17.06.2003 року) Семенов Володимир Олександрович.

56. Громадська організація «Ветерани Військово-Морських Сил Збройних сил України» м. Севастополь (дата проведення державної реєстрації 15.12.2005 року) Клітний Микола Гаврилович, Кисельов Олексій Олексійович.

57. Севастопольське міське відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (дата проведення державної реєстрації 05.04.2004 року) Пермінов Олександр Павлович.

58. Громадська організація «Інститут країн СНД в м. Севастополь» (дата державної реєстрації 31.07.2006 року) Кочетков Олександр Борисович.

59. Громадська організація Ленінська районна організація ветеранів України м. Севастополь Куліш Микола Григорович.

60. Громадська організація «Севастопольський інформаційний центр розвитку туризму» (дата проведення державної реєстрації 11.12.2006 року) Баженова Олена Миколаївна.

61. Громадська організація «Студія проектних менеджерів при Регіональному відділенні Українського союзу промисловців і підприємців у м. Севастополь» (дата державної реєстрації 25.01.2010 року) Панова Людмила Миколаївна.

62. Громадська організація «Севастопольська міська федерація баскетболу» (дата державної реєстрації 03.09.2008 року) Плотка Володимир Григорович.

63. Громадська організація «Асоціація ЗМІ м. Севастополь» (дата державної реєстрації 27.06. 2001 року) Соболєв Андрій Миколайович.

64. Громадська організація «Спілка творчої інтелігенції м. Севастополь» (дата державної реєстрації 26 червня 1995 року) Машарський Яків Маркович.

65. Севастопольський комітет ветеранів війни та Збройних сил (дата державної реєстрації 13.01.1995 року) Каліненко Анатолій Петрович.

66. Громадська організація «Громадянський Рух «Нова Україна» (дата державної реєстрації 09.07.2010 року) Деряб кін Володимир Борисович.

67. Севастопольська міська організація ветеранів фізичної культури та спорту Колчанов Віталій Григорович.

68. Громадська організація «Захист дітей війни» м. Севастополь (дата державної реєстрації 13.09.2006 року) Черевко Тетяна Григорівна.

69. Громадська організація «Діти війни Севастополя» Мардерос Микола Сергійович.

70. Громадська організація «Діти війни України» м. Севастополь Шамайко Ігор Іванович.

71. Орган самоорганізації населення «Наш будинок» Трошкін Микола Миколайович.

72. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Комбінат» (дата державної реєстрації 15.11.2005 року) Гребельний Валентин Валентинович.

73. Громадська організація «Мешканці блокадного Ленінграду» м. Севастополь (дата державної реєстрації 02.10.1995 року) Іванова Галина Олександрівна.

74. Громадська організація «Фонд історії і культури ім. Г. Черкащина» Семенова Раїса Петрівна.

75. Благодійний фонд «Нахімовський» Крутько Марія Федорівна.

76. Громадська організація «Я – Балаклавець» Медведєв Роман Олексійович.

77. Громадська організація «Севастопольський молодіжний актив» Чмихалов Олександр Євгенович.

78. Благодійний фонд «Відродження Балаклави» Кривопіщая Людмила Василівна.

79. Громадська організації «Об’єднання співвласників житлового комплексу «Зелена перлина» Ковальчук Олена Юріївна.

80. Громадська організація «Міжнародної Академії інформатизації» Чорноморська штаб-квартира Кіт Віктор Павлович.

81. Громадська організація «Творча спілка художників «Мистецький шлях» Михно Тетяна Михайлівна.

82. Громадська організація «Стара Балаклава» Космічна Наталія Василівна.

83. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та власників садиб Гагарінського району Сикорська Світлана Василівна.

84. Молодіжна громадська організація «Союз молоді регіонів України» Чудін Віктор Вікторович.

85. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Ленінського району Сазанович Алла Анатоліївна.

ForPost

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ