Porsche 911 Targa 1997 року може стати вашим, якщо у вас під рукою буде дрібниця на суму 99 000 доларів.

Читайте Знай в Google News!

У цієї конкретної моделі 993-го покоління накату всього 7 008 миль (11 278 км), і, за словами продавця, про неї дуже добре дбали. У лістингу eBay відзначається, що автомобіль обслуговувався на Park Place Porsche кожні 2-3 роки і ніколи не вимагав фарбувальних робіт. Продавець додає, що машину продає, тому що він рідко її водить.

Фотографії показують, що 911 Targa дійсно виглядає чудово. Фарба здається бездоганною, а інтер’єр також виглядає доглянутим. Зокрема, шкіряні сидіння не мають ознак зносу, крім деяких складок, а килим також виглядає без будь-яких значних потертостей.

Потужність виходить від 3,6-літрового безнаддувного шестициліндрового двигуна в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Виробництво 993 Targa було досить обмеженим, і зрозуміло, що в 1997 модельному році для ринків США і Канади було вироблено всього 567 екземплярів. 

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що сервіс Google Maps почав відображати пожежі на своїх картах. Повідомляється, що вони відображаються в реальному часі, що в теорії може врятувати мільйони життів.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Microsoft прощається з браузером Internet Explorer, яким користувалися мільйони людей по всьому світу протягом десятиліття. Втім, компанія не бачить сенсу його підтримувати, так як на ринку тепер є браузер Edge,

Також Знай.uа повідомляв, учений створили новий пластик, який має характеристики звичайного пластику, але в кілька разів швидше розкладається, а після переробки не втрачає свої властивості. В теорії, це дозволить зменшити кількість викидається сміття.