Громадська організація «Стоп корупції» відкрила новий, 73-й осередок у Бердичеві Житомирської області. Активісти розповіли, які виклики чекають на них у боротьбі з місцевими корупційними схемами та тими, хто сприяє їх виникненню.

Berdychiv
Фото: СтопКор

«Хочу сказати, що я вже багато років борюся з корупцією у місті Бердичів, неодноразово ставив на сесії міської ради як депутат питання про ті корупційні схеми, що існують у нашому місті», – сказав голова новоствореного осередку Станіслав Лужанський.

Одна з найактуальніших проблем, яка стоїть нині перед жителями Бердичева – відсутність сучасних потужних очисних споруд. Усі викиди зливають просто у річку Гнилоп’ять. У той час, як держава спрямувала понад 7 млн грн на ремонт бердичівської очисної станції, вона досі залишається недобудованою, натомість керівництво міста уклало договір з приватною очисною станцією, власники якої – наближені люди мера.

Berdychiv
Фото: СтопКор
Berdychiv
Фото: СтопКор

Серед інших напрямків, за якими збираються працювати представники бердичівського осередку «Стоп корупції» – недобудований притулок для тварин.

У день відкриття вони навіть завітали до міського голови, але той не забажав спілкуватися з нашими активістами та просто втік з робочого місця.

Координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала привітав голову осередку Станіслава Лужанського та подякував активістам за дійсно сумлінне виконання роботи.

«Дуже приємно бути сьогодні тут, у Бердичеві. Ми вже давно планували відкриття осередку. Мені особисто приємно бачити вас всіх і приємно відчувати ваш підхід. Ви це робите не для галочки», – підкреслив пан Бочкала.

Він також зазначив, що успіх організації «Стоп корупції» – у справжній вмотивованості кожного осередку.

«Це вже 73-й осередок громадської організації «Стоп корупції». Важко в це повірити, але дійсно: протягом п’яти років нам вдалося зібрати таку велику команду. І сила її якраз в тому, що кожен осередок – абсолютно самодостатній, абсолютно вмотивований тими цінностями і тими спрямуваннями, які ви бачите у своєму місті», – сказав Роман Бочкала під час урочистого відкриття відокремленого підрозділу у Бердичеві.

The post 73-й осередок поповнив команду відомої антикорупційної організації appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.