Гарік Харламов в гордій самоті відвів доньку-першокласницю Анастасію на шкільну лінійку.

Цього року  спільній доньці  Гаріка Харламова та Христини Асмус виповнилося шість років. У січні дівчинці буде сім, так що вік уже шкільний.

Щасливий батько виклав фото, зроблене поруч зі школою. На світлині Гарік в спортивному костюмі гордо вказує на донечку, у якої через плече красується синя стрічка першокласниці.

“Перший раз у перший клас! Анастасія Ігорівна Харламова – першокласник!” – підписав фото Харламов.

Шанувальники від душі пораділи за 39-річного гумориста і дитину.

“Вітаємо!”, “Харлашка”, “Красуня”, – пишуть фанати.

Однак, багато хто не зміг втриматися від цікавості: “А де її мама?” Дотепники припустили, що Христина Асмус зараз зайнята: вчить “Текст”. Так вони натякнули на скандальний фільм, де актриса знялася в еротичних сценах.

Також шанувальники Гаріка звернули увагу, що він дуже змінився. “Гарік схуд чи так здається?”, “Вітаю! Гарік, ти схуд, чи що?” – здивувалися фоловери.

Як пишуть російські ЗМІ, школа “Президент”, в якій навчатиметься Настя Харламова, знаходиться на Рубльовському шосе. Навчання в ній коштує 180 тисяч рублів на місяць. Індивідуальні заняття оплачуються додатково.

Зазначимо, Асмус і Харламов заявили, що після розлучення залишилися в добрих стосунках і разом займаються вихованням дівчинки.