Грузинський продюсер і головний герой шостого сезону найромантичнішого шоу країни Холостяк Іраклі Макацарія — справжній улюбленець української публіки. Після  закінченню проекту Іраклі так і не зміг знайти свою другу половинку, хоча йому часто приписують романи з популярними телезірками. Проте офіційних коментарів про свій нинішнійу статус ексхолостяк не дає, так що з’ясувати, що насправді відбувається в його особистому житті наразі неможливо.

Натомість Іраклі Макацарія активно веде свій Instagram, де вихваляється своєю статурою, ділиться комплексами фізичних вправ та розміщає досить відверті свої фото.

А останнім часом Іраклі  почав розповідати в ЗМІ про своїх численних дітей, для яких він став хресним батьком – їх у нього аж дев’ятеро.

Нещодавно грузинський красень зворушив шанувальників фотографією, на якій він постав з маленьким хлопчиком на руках. Як з’ясувалось, млюка також звуть Іраклі  і він є племінником Макацарія.

“Придумайте назву до фото. Моя версія: “Абсолютна щастя”, – підписав знімок екс холостяк.

Шанувальники залишили під постом купу захоплених коментарів. Однак, вони помітили те, що Макацарія останнім часом дуже часто фотографується з дітьми і зазначили, що йому давно пора завести своїх.