Попри те, що пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 продовжує вражати Україну, школярі все ж зможуть повернутися у класи. Тим не менш, їм доведеться дослуховуватися низки рекомендацій. Однак є й новини, які заспокоять багатьох батьків – інформація про обов’язкову вимогу ПЛР-тесту для першокласників є хибною, школа не може висувати таких обмежень.

Читайте Знай в Google News!

Про це з посиланням на слова Головного санітарного лікаря Кіровоградщини Надії Оперчук повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Надія Оперчук підкреслила, що організація протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину чітко визначена в постанові від 30.07.2020 №42 головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Маски від коронавірусу, фото з відкритих джерел

Основні вимоги щодо організації освітнього процесу такі:

  • Керівник повинен скласти графік допуску учнів до освітнього закладу таким чином, щоб запобігти утворенню скупчень.
  • Допуск до шкіл батьків або супроводжуючих осіб забороняється. Виключенням є лише люди, які супроводжують школярів із інвалідністю.
  • У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби дитину тимчасово ізолюватимуть. Після інформування батьків приймається рішення про її направлення до закладу охорони здоров’я.
  • Заходити до школи й пересуватись її приміщеннями можна лише в захисній масці або респіраторі. Засоби індивідуального захисту безпосередньо під час уроків дозволили не використовувати.
  • На вході до приміщень мають бути організовані місця для обробки рук антисептичними засобами.
  • За можливості слід проводити заняття з окремих предметів на відкритому просторі.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, залізничне сполучення з Луцьком та Тернополем припинено
Укрзалізниця припинила продаж квитків на потяги далекого сполучення до станцій Луцьк і Тернопіль та у зворотному напрямку. Ці обласні центри потрапили у “червону” зону за рівнем поширення COVID-19, тому там забороняється робота громадського транспорту.

Як повідомляв портал Знай.ua, тернополян закрили на жорсткий карантин і обклали штрафами

Також Знай.ua писав, Геращенко пригрозив бунтуючим мерам Тернополя і Луцька за відмову мучити городян карантином