Український дизайнер одягу Андре Тан одягає не тільки українських знаменитостей, а й світових зірок. Андре Тану навіть вдалося одягнути саму співачку Бейонсе і її дочку на прем’єру фільму “Король Лев”, де артистка озвучувала Налу.

Читайте Знай в Google News!

Співачка з донькою пройшлися в луках від українського дизайнера на одній з другорядних прем’єр “Короля Лева” в Лос-Анджелесі.

Ескіз Андре Тана, фото: Новий канал

Про цю історію Андре Тан згадав за лаштунками зйомок ” Хто зверху?”(Новий канал), коли грав у питання з учасницею “Топ-моделі по-українськи” Настею рудою. Тоді дівчина запитала: “яку світову зірку ти хотів би одягнути?”А модельєр відповів:

” якщо чесно, Бейонсе. І мені це навіть вдалося-рік тому я одягнув співачку і її дочку. У неї була прем’єра “Короля Лева”. Мені її стиліст поставив завдання, щоб я її одягнув в африканській стилістиці”.

Ескіз Андре Тана, фото: Новий канал

Виявляється, Пропозиція співпраці надійшла від самої зірки. Тому це була повноцінна робота майстра для селебріті, за яку Андре Тан отримав гонорар.

Ескіз Андре Тана, фото: Новий канал

“В наш шоу-рум в Парижі звернувся стиліст Бейонсе з проханням виготовити ці костюми. Вони завжди зацікавлені в нових дизайнерах, шукають свіжу кров. Нам прислали мірки, ми створили ескізи, затвердили їх і виготовили вбрання”, – поділився з Новим каналом Андре Тан.

Ескіз Андре Тана, фото: Новий канал

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадавши, Нікітюк “кльово потусила” на паті у Андре Тана і залишилася з дитиною на руках.

Як повідомляв Знай. ua, Андре Тан зізнався, де знаходить моделей на покази.

Також Знай. ua писав, що Андре Тан “дійшов” з Поляковою і нарвався на проблеми.