В Житомирі підготували інструкцію, що має забезпечити безпечні умови для ведення навчального процесу у закладах середньої освіти.

Текст документу, що містить методичні рекоменації наводить медіа портал “Освіторія”.

Наведена інструкція має на меті допомогти директорам шкіл організувати безпечне шкільне середовище для усіх учасників освітнього процесу. Ініціатором проєкту виступила Людмила Зубко, голова громадської організації “Житомир, зроби голосніше”.

Цей покроковий план дає можливість істотно зменшити ризик захворюваності в навчальних закладах. Стандарт інфекційної безпеки розробили на прикладі однієї зі шкіл. На 20 сторінках наочно демонструють, як має виглядати за нинішніх непростих умов безпечна школа. Для цього врахували все до найменших дрібниць. Автори документу

“Протоколи загальноосвітнього навчального закладу на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19” були розроблені спільно з Національною експертною групою з інфекційного контролю. 

Текст брошури містить практичні рекомендації щодо температурного контролю, дезинфікуючих заходів, безпеки харчування, а також дій персоналу, у випадку виявлення симптомів хвороби під час навчального процесу.

Нагадаємо, що школярі сядуть за парти 1 вересня, але є неприємний нюанс.

Як повідомляв портал “Знай.ua”, українських школярів поділять на 4 групи.

Також “Знай.ua” писав, що з вересня у школах України обов’язково будуть вимірювати температуру і користуватися масками.