Колишній посол України в Білорусі і експредставник України на Мінських переговорах Роман Безсмертний, заявив, що Україна разом із ЄC може запровадити таку систему санкцій, яка призведе до кінця епохи Лукашенка в Білорусі.

Bilorus
Фото: zn.ua

Про це Безсмертний заявив в інтерв’ю в ефірі “Радіо НВ”, передає “7 Днів Україна”.

У необхідності запровадження санкції проти режиму Лукашенка Безсмертний впевнений.

“Зараз все залежить від тієї позиції, яку займе Європа і світ, і Україна, яку я зачисляю до Заходу. Зараз важливо, щоб найближчі сусіди – Польща, Україна, Литва – скоординували свої дії та ініціювали відповідні заходи в Раді безпеки ООН, ОБСЄ, в Раді Європи, в Євросоюзі. Ці дії можуть призвести до дуже серйозних наслідків (для режиму Лукашенка – ред.)”, – сказав експосол України у Білорусі.

За твердженням Безсмертного, економічно Україна і Білорусь досі пов’язані дуже тісно, зокрема в сфері енергетики та паливно-мастильних матеріалів. Тому санкційні заходи, які може запропонувати Україна, стануть для режиму Лукашенка потужним ударом.

“Можу сказати, що взаємозв’язок між Україною і Білоруссю такий, що можливі санкційні рішення України можуть не просто потрясти Лукашенка, а просто знищать його”, – заявив Роман Безмертний.

The post Безсмертний розповів про санкції проти Білорусі appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.