В Мінську просто посеред вулиці білоруські силовики жорстко затримали  двох громадян України, які є волонтерами благодійної організації “Восток SOS”.

Затриманих українців Костянтина Реуцького та Євгена Васильєва відвезли у невідомому напрямку. Про це повідомляє hromadske, оприлюднивши відповідні відео.

На одному з відео зафіксовано, як силовики кладуть вниз лицем Євгена Васильєва, скручують йому назад руки і, штовхаючи, ведуть до автозаку.

⚡️В Мінську затримали українців, волонтерів Восток-SOS Костянтина Рєуцького і Євгена Васильєва. На відео — затримання Васильєва pic.twitter.com/4EUa0VyXcn

— hromadske (@HromadskeUA) August 12, 2020

На іншому відео Костянтин Реуцький, колишній журналіст hromadske, знімає, як силовики жорстко затримують чоловіка, який просто переходив дорогу.

В Мінську затримали українців, волонтерів Восток-SOS Костянтина Рєуцького і Євгена Васильєва. Тут вони знімають затримання чоловіка, який просто переходив дорогу pic.twitter.com/6J17SvVFBQ

— hromadske (@HromadskeUA) August 12, 2020

Видання намагається зв’язатися з посольством України в Білорусі, однак там не відповідають.

Українські волонтери – не перші жертки озвірілих силовиків Лукашенка. У Білорусі на акціях протесту затримали 9 українців, а також побили фотокореспондента Associated Press з України.

9 українців затримали у Вітебську, їм інкрімінували “адміністративні правопорушення”. Посольство домоглося, щоб наступного дня після затримання українців відпустили з-під варти.

Щодо побитого українського фотокореспондента, то його з незначними травмами госпіталізували. Після надання допомоги у той же день виписали. До посольства України в Білорусі він не звертався.