Популярний український боксер Іван Редкач в іронічній формі звернувся до Миколи Тищенка. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

У своїх соціальних мережах Роман Редкач намагається не торкатися політичних тем і здебільшого ділитися особистими знімками і фотографіями з боксерських поєдинків. Однак цього разу спортсмен вирішив особисто звернутися до депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка, який встиг оскандалитися безглуздими заявами.

Як написав Редкач, українці постійно скаржаться на відсутність бюджету в країні, а деякі малі бізнеси забувають платити податки. Зокрема, боксер відзначив дівчат, які надають ескорт-послуги. Він написав, що такі “бізнеследі” йдуть від сплати податків, тим самим не поповнюючи бюджет країни і не роблячи вкладу в свою майбутню пенсію.

“Багато ваших інтерв’ю говорять про те що країну грабують. Так давайте ж легалізуємо ескорт послуги і тим самим поповнимо бюджет країни, давайте дамо можливість нашим чарівним дівчатам допомогти їх батьківщині. Я звичайно розумію що для їх виду діяльності не потрібен касовий апарат, але готівкові дівчатка можуть приймати по чеку, PayPal, прибутковому ордеру в кінці кінців)) ну а хто не оформить трудову книжку чи піде від оплати податку, залишиться без закордонного паспорта і буде виробляти свої послуги на території України за гривні)))”, – пише Іван Редкач.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що заради мерства Тищенко готовий стати жінкою: як велюровий ресторатор зганьбився передвиборчою агітацією.

Як повідомляв портал Знай.иа, розлючені кияни готують Миколі Тищенку “законну розправу”.

Також Знай.иа писав, що Тищенко сходив у нічний клуб в Одесі.