У Чернівцях водій маршрутки № 8 порушив правила дорожнього руху і встановив в салоні табуретки для пасажирів.
У зв’язку з карантинними обмеженнями у Чернівцях маршрутки курсують у режимі спецперевезень, і пасажири, відповідно, можуть їздити у громадському транспорті за умови вільних сидячих місць. Таким чином водій вирішив збільшити кількість місць у маршрутці.
 
У соцмережах опублікували фото, де видно, як у маршрутці на задньому майданчику стоїть 3 табуретки. 

“Маршрут №8, вул.Садова-Гусятинська (мікрорайон Клокучка), люди вимушені пішки ходити або таксі, оскільки конкретно цей транспортний засіб вміщає сидячих 15 чоловік, а їздить він раз в годину!”, – обурюється місцевий мешканець.

Керівництво міста миттєво відреагувало на факт порушення. Кожного дня, за словами заступника міського голови Дмитра Сірмана, транспорт перед виходом на рейс проходить технічний огляд. Водій, без повідомлення керівника маршрута, доставляв собі такі табуретки, але вже після проходження техогляду.

“Побачивши це у соцмережах ми миттєво зреагували. Водій, який допустив це порушення звільнений сьогодні з роботи, а перевізнику дали офіційне попередження. Дякую чернівчанам, що інформують про такі порушення. Ми будемо жорстко реагувати на такі речі”, – зазначив Дмитро Сірман.