В ніч з 1-го на 2-ге вересня, близько 4-ї години, патрульні отримали виклик від небайдужого громадянина. Він помітив на центральному мосту чоловіка, який сидів на огорожі мосту і, ймовірно, збирався стрибнути в річку. Перехожий одразу зателефонував на 102.

Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.

Оперативно прибувши на місце події, патрульні дійсно побачили на мосту чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори теж припустили, що він має намір стрибнути у воду.

“Довго не вагаючись, один з патрульних шляхом ривка перекинув чоловіка на тротуар у безпечне місце. Вінничанин нічого пояснювати не став, а спробу суїциду заперечував.
Патрульні викликали для нього карету швидкої допомоги та передали чоловіка медикам”, – повідомили патрульні.

Патрульні завадили ймовірній спробі самогубства

Патрульні зняли з огорожі мосту чоловіка, який, ймовірно, хотів стрибнути внизВ ніч з 1-го на 2-ге вересня, близько 4-ї години, патрульні отримали виклик від небайдужого громадянина. Він помітив на центральному мосту чоловіка, який сидів на огорожі мосту і, ймовірно, збирався стрибнути в річку. Перехожий одразу зателефонував на 102.Оперативно прибувши на місце події, патрульні дійсно побачили на мосту чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори теж припустили, що він має намір стрибнути у воду. Довго не вагаючись, один з патрульних шляхом ривка перекинув чоловіка на тротуар у безпечне місце. Вінничанин нічого пояснювати не став, а спробу суїциду заперечував. Патрульні викликали для нього карету швидкої допомоги та передали чоловіка медикам.#патрульнаполіція #vinpolice #patrolpolice_ua #патрульнаполіціявінниці #патрульнаполіціяукраїни #служитизахищати #порядокцети #поліціявінниччини

Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Четвер, 3 вересня 2020 р.

 

Запис Чоловік вночі хотів стрибнути з вінницького мосту спершу з’явиться на Новини Вінниці.