Органи соцзахисту Вінницької області призначили “коронавірусну” допомогу 3414 ФОПам, на 4365 дітей. Сума призначеної державної допомоги на дітей ФОПів для Вінницької області вже становить понад 31 млн. грн.

Серед ФОПів у яких є діти до 6 років – 2212 осіб, діти до 10 років – 2153 осіб. Сума вже призначеної допомоги станом на середину серпня становить 31,7 млн. грн.

Як зазначив заступник директора департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник, допомогу можна ще оформити, тим хто відповідає умовам її надання дуже просто.

“Щоб не ходити по державних установах, допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному вебсайті
Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі "е-сервіси" або скориставшись Єдиним порталом державних послуг "Дія".

Для тих, кому зручніше звертатись особисто, оформити допомогу можна також
безпосередньо звернувшись до управління соціального захисту населення за місцем
реєстрації/проживання”, – сказав Олександр Мельник.

Допомога надається на виконання рішення Кабінету Міністрів України №329, яким запроваджено на період карантину допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування належать до першої та другої групи платників єдиного податку та утримують дітей.

Запис Дітям ФОПів з Вінниччини вже виплатили 31 мільйон гривень державної допомоги спершу з’явиться на Новини Вінниці.