Телеведуча і мати трьох дітей Юлія Барановська мала необережність публічно засудити спідню білизну репера Моргенштерна .

Ділара, дівчина скандального виконавця Алішера Валєєва, відомого, як Моргенштерн,  в різкій формі відповіла телеведучій Юлії Баранівській на зауваження про білизну свого хлопця.

Барановська мала необережність публічно заявити, що бачила труси Моргенштерна на дні народження Єгора Крида, і ті її не вразили.

“Єгор Крід мені дуже подобається, такий добрий, позитивний. Пам’ятаю, він співав на святі, і на сцену вибіг Моргенштерн – почав підспівувати, танцювати, і з нього впали джинси. І знаєте, що я побачила? Такі запрані білі труси в кошлатинах. І я засмутилася. Тобто людина вся в “Ролексах”, діамантах, а труси у нього запрані”, – розповіла в одному з шоу Барановська.

Алішер не прокоментував нападки Юлії на свою адресу, а ось Ділара обурилася. Дівчина не перший рік зустрічається з Алішером і така пильна увага до інтимних деталей хлопця їй не сподобалося.

Моргенштерн зі своєю дівчиною Діларою, фото: Instagram

Ділара була досить різкою у своїх висловлюваннях.

“Якого розміру, на її думку, були катишки, якщо вони були такими помітними зі сцени? Вам всього 45, а зір так підводить (насправді Барановській 35, – ред.).  Навіть прикольно, що зірки, які йдуть, намагаються хайпанути на трусиках мого мужика”, – вибухнула гнівною тирадою Ділара.

Думки коментаторів розділилися практично навпіл. Деякі заявили, що Ділара відповіла занадто грубо – мовляв, жарти потрібно сприймати гідно. Інші ж дівчину за ними – остання справа.