Лікар-епідеміолог та керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрій Александрін заявив, що до кінця вересня всі школи підуть на карантин, а у листопаді пандемія може дійти до того рівня, що лікарі будуть обирати кого рятувати, а кого ні.

karantin-shkola
Фото: УП

Про повідомляє УНІАН

За його словами, показники коронавірусу в Україні прогнозовані, тому що у нас йде системне наростання першої хвилі. 

“Крім того, у нас не працюють на запобігання поширенню COVID-19 – не працюють з контактними, не проводять епідеміологічних розслідувань в осередках, які не відправляють конкретних контактних людей на самоізоляцію або не тестується їх. Це і позначається”, – сказав епідеміолог. 

Александрін підкреслив, що далі ситуація буде погіршуватися, і особливо це буде відчутно в кінці жовтня. 

“1 вересня діти пішли в школу. Дитяче населення не є групою ризику, але воно є рушійною силою розвитку гострих респіраторних захворювань. Коли у нас буде накладатися одне на інше, це буде погіршувати ситуацію”, – додав він. 

Також епідеміолог вважає, що вже через місяць школи масово закриватимуть на карантин. “Коли 1 вересня всі масово пішли в школу, в кінці вересня або в середині жовтня всі школи масово закриють”, – підкреслив він.

The post До кінця вересня школи закриються через епідемію COVID-19, – епідеміолог  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.