За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури повідомлено про підозру двом особам (так званим місцевим “кримінальним авторитетам”), які перебуваючи в одному з ресторанів міста Вінниці вчинили хуліганські дії.

За даними слідства, правопорушники, перебуваючи в одному з ресторанів міста Вінниці, спровокували конфлікт з адміністрацією закладу та нанесли тілесні ушкодження охоронцю.

На місце події прибули працівники поліції, які намагались припинити хуліганські дії вказаних осіб, однак останні здійснили активний фізичний опір поліцейським, під час якого також нанесли тілесні ушкодження правоохоронцям.

Вказані особи затримані в порядку ст. 208 КПК України та наразі їм оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 296, ч. 2 ст. 345 КК України.

Вінницький міський суд взяв до уваги всі доводи прокурора та обрав обом підозрюваним запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб без права внесення застави.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Пресслужба прокуратури Вінницької області
 

Запис Двом кримінальникам, що влаштували бійку в ресторані, присудили 60 діб тримання в СІЗО спершу з’явиться на Новини Вінниці.