Росія хоче встановити сталий цінник на транзит газу через Україну.

Російський «Газпром» висунув НАК «Нафтогаз України» вимогу щодо розміру оплати послуг з організації транзиту газу. Про це заявив журналістам віцепрем’єр РФ Дмитро Козак, передають російські ЗМІ.

Як нагадав Козак, український регулятор НКРЕКП до кінця року встановить ставку транзиту відповідно до законодавства України, яке сьогодні відповідають вимогам європейського законодавства.

«Але нас сьогодні це вже не цікавить. Це буде проблема «Нафтогазу». Ми «Нафтогазу» сказали, скільки ми будемо готові йому компенсувати за надання цієї послуги, але нас тариф не турбує. Скільки — я не хочу відкривати комерційну таємницю, насамперед, «Нафтогазу України», — сказав він.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС РФ.

«Росія реалізовувала і продовжить реалізовувати свої економічні проєкти незалежно від чиїхось санкцій», — йдеться в заяві МЗС РФ.

У Росії вважають, що рішення США про санкції — не сприяння європейцям у безперебійному забезпеченні енергоносіями за прийнятними цінами, а прагнення позбавити їх гарантованих джерел такого постачання з Росії.

джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here