Після звернення вінницької партії про необхідність об’єднання проукраїнських сил на місцевих виборах, до “Партії Вінничан” почали приєднуватись місцеві політики та депутати з різних партій.

Зокрема голова обласного осередку партії Наливайченка, голова фракції “Свобода” у Шаргородські райраді, а вчора, про приєднання до місцевої коаліції заявила депутатка Жмеринської міської ради та голова місцевого осередку Радикальної партії Ляшка – Ірина Попик.

Друзі! Для мене сьогодні визначальний день – я прийняла для себе відповідальне рішення – Я ЙДУ на МІСЦЕВІ ВИБОРИ!
Довго вагаючись щодо пропозицій від різних «популярних» партій та місцевих політиків, для себе підсумувала – не хочу залежити від політичних брендів та не хочу йти в розріз зі своєю совістю! Натомість, маючи вже немалий досвід у професійній діяльності та політикумі, хочу спокійно працювати та роботи все можливе, щоб мешканцям нашої громади було зручно та комфортно жити у нашому славному місті Жмеринка, прославляючи його на Вінниччині та Україні.
«Партія Вінничан» – саме та політична сила без культу столичного лідера та впливових олігархів. Це перша місцева партія, яка прагне об’єднати у своїх рядах усі здорові, проукраїнські політичні та громадські сили Вінниччини для успішного розвитку кожної громади області. Принципи «Партії  Вінничан» збігаються з моїми внутрішніми правилами, етичним кодексом та особистими переконаннями.
«ПАРТІЯ ВІННИЧАН» – мій ВИБІР! ПРИЄДНУЙСЯ!

Повідомила в соцмережі політикиня.

Згодом вінницька партія оприлюднила прізвища координаторів по Жмеринському району та районному центру. Ними стали керівники громадської організації “Молодь Дій” Олександра Бондар, Євген Попик та Ірина Попик.

 

Запис Голова партії Ляшка у Жмеринці перейшла в “Партію Вінничан” спершу з’явиться на Новини Вінниці.