У Кропивницькому жінка залишила недоношену дитину в пологовому відділенні. Про це розповіли в сюжеті видання “Суспільне“.

Повідомляється, що жінка залишила недоношену дівчинку в пологовому будинку. Жінка пішла в аптеку і не повернулася. З тих пір медики самостійно піклуються про дитину.

Читайте Знай в Google News!

У пологовому будинку дівчинці дали ім’я Марія Іванівна на честь свята оспівування Марії 28 серпня.

“Ці діти отримують зовсім інше ставлення, оскільки ласки вона ні від кого крім нас… Звичайно, це не мама, але дитині необхідно дати хоч трішки тепла, якого вона від своєї мами отримати не може” – сказала виконуюча обов’язки завідуючої пологового відділення Юлія Топорова.

Вага дівчинки при народженні становила майже 1,5 кілограма. Зараз вона знаходиться в палаті для недоношених немовлят. Медсестри доглядають за нею і годують кожні три години.

Марія знаходиться в пологовому відділенні вже два тижні і за цей час її мама назад не поверталася.

“Дитина трохи недоношена. Мама не проходила обстеження та огляди під час вагітності, тому, на жаль, ми не можемо точно встановити терміни вагітності, але згідно її фізичному розвитку, згідно неврологічних особливостей можна сказати, що вона виглядає на термін 36 — 37 тижнів” – додала Юлія Топорова.

Перші дні життя маленька Марія провела в реанімації, але в даний момент вона досить зміцніла і її помістили в ліжечко з підігрівом замість інкубатора. Вона поступово набирає вагу і росте. Дівчинку випишуть, коли вона досягне ваги в 2 кілограми.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що “пакет малюка” замінили грошима, але отримати їх не просто 

Як повідомляв портал “Знай.uа”, новонародженого малюка розбив інсульт, батьки благають про допомогу

Також, “Знай.uа” писав, що на Львівщині копи врятували немовля