Нове зображення, отримане космічним телескопом Хаббла, показує галактику NGC 2442, яка має характерну і незвичайну форму, яка сформувалася, коли вона була місцем масового вибуху наднової.

Наднова SN2015F, ідентифікована астрономами в березні 2015 року, виникла в результаті вибуху білого карлика, який був частиною подвійної системи, в якій дві зірки обертаються навколо однієї і тієї ж точки. Коли білий карлик підійшов до кінця свого життя, він відірвав матерію від своєї зірки-компаньйона і в кінцевому підсумку втягнув так багато речовини, що викликав величезну наднову.

“SN2015F була помічена в березні 2015 року в галактиці під назвою NGC 2442, яка отримала прізвисько” Галактика М’ясний гачок “через її надзвичайно асиметричну і неправильну форму”, – йдеться в заяві вчених Хаббла, в якому міститься нове зображення. “Наднова зірка досить довго сяяла яскраво, і до кінця того літа її можна було легко побачити з землі навіть в невеликий телескоп.”

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що Трамп продовжив дедлайн для TikTok – додаток хочуть заблокувати на території США. Правда, якщо ймовірність, що версію США додатки можуть купити такі компанії як Microsoft і Twitter.

Як повідомляв Знай.uа, популярний месенджер Telegram обзавівся відеодзвінками. Тепер користувачі можуть дзвонити безкоштовно всім користувачам, у яких включена ця функція. Тепер месенджер може змагатися нарівні з Viber і WhatsApp.

Також Знай.uа повідомляв, компанія Huawei припиняє підтримку смартфонів на Android. Відзначити. що з 14 агуста компанії заборонено оновлювати Android, так що смартфони не отримають ніяких оновлень, в тому числі і поліпшення безпеки.