Вінниця увійшла в перелік лідерів рейтингу міст-учасників Індексу конкурентоспроможності міст України (ІКМ) 2019/2020.

Про це повідомляють на сайті міськради

“Дослідження провела Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) спільно з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Таке вимірювання Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ) України проводилось вперше. За словами авторів дослідження, ІКМ є інструментом для оцінки бізнес-клімату в містах, вимірювання ефективності економічного врядування та мотивації місцевих органів влади до співпраці з місцевою бізнес-спільнотою. Для вимірювання ІКМ 2019/2020 автори рейтингу провели масштабне опитування, перша хвиля якого охопила 23 обласні центри України та місто Київ. Опитано понад тисяч суб’єктів підприємницької діяльності, які висловили думки про бізнес-клімат та про зусилля міської влади у створенні сприятливого середовища.”, – йдеться у повідомленні

За результатами проведеного опитування та зібраних статистичних даних з міст, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій підготовлено звіт та рейтинг міст-учасників.

Більші показники мають лише три міста:

  • Львів (66,15),
  • Івано-Франківськ (66,95)
  • Хмельницький (72,96).

За словами Директора місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та Білорусі, Джеймс Хоуп, цей індекс є віхою в зусиллях Агентства США з міжнародного розвитку у допомозі українській економіці, щоб зробити її більш конкурентоспроможною та привабливою для інвесторів. Це неупереджений інструмент для оцінки бізнес-клімату, який призначений як для державного, так і для приватного секторів.

Повний звіт ІКМ 2019/2020 та рейтинг усіх міст можна переглянути за посиланням 

Джерело фото

Запис Індекс Вінниці понад 65 балів у рейтингу конкурентоспроможності міст України спершу з’явиться на Новини Вінниці.