Другий раунд переговорів щодо авіакатастрофи літака “Міжнародних авіаліній України”  може пройти в Тегерані з 18 по 21 жовтня. Відповідну ноту Іран направив українській стороні.

MAU Iran
Фото: REUTERS

Про це в інтерв’ю “Укрінформу” розповів посол Ірану в Україні Манучехр Мораді.

За його словами, іранська сторона вручила посольству України в Тегерані ноту з пропозицією провести другий раунд переговорів з 18 по 21 жовтня.

“У перші два дні відбудуться експертні засідання комітетів, а потім заступники міністрів закордонних справ двох країн обговорять результати експертних засідань. Зараз ми чекаємо відповіді української сторони щодо пропонованого періоду для проведення переговорів”, – зазначив Мораді.

Він додав, що до чергових переговорів Іран підготує остаточний звіт про причини авіакатастрофи. Примірник такого звіту вишлють українській стороні. В документі будуть результати польового етапу розслідування і матеріали співбесід з фігурантами. Крім того, в ньому будуть результати дослідження бортових самописців.

The post Іран пропонує Україні продовжити переговори щодо катастрофи МАУ appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.