2 вересня Кабінет міністрів України розгляне питання виплати грошової компенсації людям, які втратили свої будинки через російську агресію на Донбасі. 

Boeviki-Donbass-1024x785
Фото: Цензор.нет

Про це повідомляє УНН.

Так, уряд на сьогоднішньому засіданні планує розглянути проекти постанов, зокрема, щодо питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, про внесення змін до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду та про денонсацію та вихід України з деяких угод, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.

Також урядовці планують розглянути проекти указів Президента України про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти, про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів.

Окрім того, на сьогоднішньому засіданні плануються проекти розпорядження уряду про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у липні 2020 року на території Луганської області.

The post Кабмін хоче виплатити компенсацію людям, яким окупанти зруйнували будинки  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.