До кінця 2020 року в Києві планують завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, призначеного для автомобілістів. Як тільки це станеться, в столиці почнуть проектувати п’ять нових станцій метро, все в бік Троєщини. Три з них знаходитимуться на самому мосту. 

Про це в ефірі українського телеканалу заявив начальник столичного метрополітену Віктор Брагінський. 

“Наступного року ми приступимо до проектування першої черги – перших п’яти станції, які з’єднають Правий і Лівий береги”, – заявив Брагінський.
 
Він також зазначив, що поїзди їздитимуть по спеціальній зоні, розташованій під мостом. На самому мосту будуть розташовані станції, по одній на початку, середині і кінці моста. 

“Під мостом, під його проїжджою частиною є спеціальний лоток, де будуть ходити поїзди метро. А на самому мосту передбачені три станції”— – пояснив глава підземки. 

Стало відомо про те, що в Києві знайшли спосіб, як можна позбутися від радянської символіки. Під ударом опинилася Батьківщина-Мати і міст Патона. 

Повідомляється, що в українській столиці в питанні про декомунізацію згадали Батьківщину-Матір, міст Патона, а також пам’ятник Щорсу. Там будуть поступово позбавлятися від радянської символіки.

Інститут демократичних ініціатив провів опитування, з метою з’ясувати, як українці ставляться до декомунізації, перейменування міст і вулиць. Судячи зі звіту, який опублікувала організація, багато українців не підтримують цей крок. Зокрема, 44% українців проти перейменування. Що стосується інших заходів, передбачених декомунізацією (заборона комуністичної символіки, демонтаж пам’ятників), жителі нашої країни в більшості ставляться до цього байдуже.

Нагадаємо, що на Закарпатті в місті Чоп в рамках декомунізації з молотка пішов пам’ятник Володимиру Леніну, який викупили за шалені гроші.

Також повідомлялося, що звичайний киянин одного ранку зустрів у метро звичайну людину у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.uа“, представники Російської Православної церкви зажадали “переселити” тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.