Колишній схіігумен Сергій (Романов) з Середньоуральського жіночого монастиря, а також ексдухівник Наталії Поклонської, оголосив, що не з’явиться на засідання церковного суду, де буде вирішуватися питання про його відлучення від церкви. Своє рішення він пояснив тяжким душевним станом.

Читайте Знай в Google News!

Відповідну заяву поширив у соціальній мережі “ВКонтакте” його прессекретар Всеволод Могучев.

Не приходити до суду він вирішив через тяжкий душевний стан через введені російською православною церквою (РПЦ) заходи проти COVID-19, в який духівник не вірить. За його словами Церква давно загрузла в єресі і розпусті. Як приклад він наводить випадок депутата Держдуми і колишнього прокурора Криму Наталії Поклонської, у якої він був духівником.

Наталія Поклонська, скріншот: YouTube

“Після перелюбства Наталії Поклонської з Іваном Соловйовим при живому чоловікові Андрію Красильникову і реєстрації їх розпусти в органах РАГС вона отримала дозвіл на ще більше беззаконня – проголошення чину вінчання над перелюбниками”, – йдеться у зверненні опального отця Сергія.

Колишній схіігумен у своєму листі на ім’я митрополита Єкатеринбурзького і Верхотурського Кирила зазначив, що “розпуста” Поклонської транслювалася на телеканалі “Спас” в приклад православним християнам. Він назвав це красномовним прикладом наруги над таїнством шлюбу.

Поклонська, фото: youtube

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Лариса Білозір з групи “Довіра” засвітила у Раді сумочку від бренду Hermès Kelly за $10 тисяч

Як повідомляв портал “Знай.ua”, українці отримають пенсії за героїчно загиблих в АТО родичів, у ПФУ розповіли про нарахування

Також “Знай.ua” писав, що донорів крові жорстко каратимуть за обман: чим обернеться подання неправдивої інформації про здоров’я