Допоки Прем’єр-міністр Олексій Гончарук з міністром Економіки та сілького господарства Тимофієм Міловановим по всіх соцімережах і у ЗМІ розповідають про оновлення органів влади шляхом проведення чесних і прозорих конкурсів, на справді, під цією ширмою, відбувається розподіл сфер впливу над стратегічними об’єктами держави.

Скоро ця участь має дійти і до Держрезерву України, завданням якого є забезпечення стратегічних і мобілізаційних запасів держави для особливих періодів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Адже стало відомо про те, що олігарх Коломойський активно просуває на посаду голови цього відомства, маловідомого молодого чоловіка Погорелова Ярослава.

Який по інформації з сторінки Фейсбук, працював лише фінансовим менеджером в автосалоні Ніко-Україна та у Полтавській газонафтовій компанії, що належить до сфери впливу відомого всім олігарха.

Ігор Валерійович, який ще вчора говорив про те, що Україні потрібна Росія, а не Європа та висловлював свою готовність за 100 міліардів долларів, повернути вектор нашої держави на 180 градусів і є центром прийняття всіх важливих державних рішень.
Ось в який спосіб і здається суверенітет України в тилу.
Чому слова перших осіб про те, що Коломойський не має впливу на прийняття державних рішень, так далекі від реальності?

Чому ми всі, народ України, є гостями на святі одного відомого олігарха, який як торт розподіляє державні багацтва і підриває суверенітет держави? Укрнафта, Укренерго, Держрезерв, що ще віддадуть Коломойському?

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here