Глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що перший заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін допустив помилку, необережно висловившись з питань особливого статусу Донбасу і повної амністії для бойовиків, і надалі цього не повторить.

Fokin
Фото: 112.ua

Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, передає “Букви”.

Міністр вважає, що Фокін “вийшов за межі своєї позиції”.

“Я запевняю вас, що з того, що я знаю з тих засідань, контактів в рамках ТКГ, які вже відбулися, пан Фокін займав там офіційну позицію. Він, очевидно, дозволив собі вийти за межі тієї позиції, яку він відстоює в ТКГ, і почав міркувати про речі, які, по-перше, стали дуже резонансними, а по-друге, і керівник Офісу президента Андрій Єрмак, і я як міністр закордонних справ, чітко заявили публічно про те, що це лише особисті думки пана Фокіна, вони не становлять державної, офіційної позиції України на цих перемовинах”, – сказав він.

При цьому Кулеба не бачить причин відстороняти Фокіна з ТКГ в Мінську.

“Кожен має право на помилку. Давайте не будемо відразу сокирою замахуватися. І я щиро сподіваюся, що пан Фокін продовжить свою роботу у ТКГ, не припускаючись повторно таких помилок”, – сказав Кулеба.

Нагадаємо, раніше заступник голови української делегації на переговорах в Мінську, перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донбасу і за загальну амністію.

The post “Кожен має право на помилку. Давайте не будемо відразу сокирою замахуватися”, – Кулеба про Фокіна appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.