Леонід Кравчук ропонує закріпити для Донбасу поняття “особливий режим адміністративного управління”.

Українська сторона в рамках врегулювання ситуації на сході країни пропонує замінити поняття “особливий статус” Донбасу на формулювання “особливий режим адміністративного управління”.

Про це в ефірі телеканалу “Дім” заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

Кравчук зазначив, що поняття “особливий статус” Донбасу сформульовано в тих документах, які прийняті в рамках мінської тристоронньої групи. Однак, це формулювання не відповідає українським законам, тому він пропонує його змінити.

“Ми пропонуємо замість загального поняття “особливий статус” внести інші поняття… І закон України, який готується і вже майже готовий, по тим питанням, що стосуються Донбасу і війни на Донбасі, та миру на Донбасі. Ми просимо зрозуміти нас і врахувати таке формулювання – особливий режим управління адміністративного. Це відповідає тим реформам, що проводяться Україною по місцевому самоврядуванню, і нашим законам”, – додав Кравчук.

Варто зазначити, що Леонід Кравчук відразу після свого призначення головою української делегації в ТКГ виступив проти особливого статусу Донбасу, оскільки він порушує суверенітет України.

“Це вже якась окрема держава, з якимись особливими політичними повноваженнями. Можемо домовитися, що вони можуть мати свою поліцію, свої внутрішні силові структури, може дійти вже до армії, до прикордонників. Тоді це вже не буде територія в складі України”, – підкреслив Кравчук.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Кравчук відмовляється давати Донбасу особливий статус

Як повідомляв портал Знай.ua, Кравчук прокоментував захоплення заручників в Луцьку

Також Знай.ua писав, Кравчук виправдався за резонансне інтерв’ю для Скабєєвої