Глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що в Криму немає гуманітарного кризи з водою. Ця теза був придуманий пропагандою РФ.

Krym
Фото: Reuters

Про це Кулеба повідомив в інтерв’ю “UA: Українське радіо”, передає “РБК-Україна”.

За його словами, в Криму існує криза з постачанням води на військові бази і для важкої промисловості.

“Гуманітарної кризи з водою в Криму немає. Ця теза про гуманітарну кризу придумала російська пропаганда для того, щоб переконувати світ, що треба подати воду в Крим. Люди, що проживають в Криму, мають доступ до води, і тому повторення наративу про гуманітарна криза – це якраз посилення російського сигналу”, – сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що у випадку, якщо проблеми з водопостачанням будуть стосуватися населення, Україна подумає, як можна допомогти.

“Але я хочу підкреслити, що у відповідності з міжнародним правом повну відповідальність за ситуацію на окупованій території несе держава-окупант. Тому ми абсолютно впевнено і спокійно говоримо про те, що відновлення подачі води в Крим можливе лише в контексті деокупації півострова”, – додав Кулеба.

The post Кулеба розповів про гуманітарну кризу з водою в окупованому Криму appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.