Член наглядової ради Укрзалізниці, а також голова Комітету з питань комплаєнсу та антикорупції Сергій Лещенко збрехав про те, що наглядова рада приймала будь-які рішення щодо оцінки дій компанії Інтерпайп, яка є монопольним постачальником коліс для Укрзалізниці і планувала брати участь у великому тендері на поставку коліс для залізниці.

Про це в Facebook написав екс-фінансовий директора Укрзалізниці Андрій Рязанцев.

“Повинен констатувати, що член наглядової ради УЗ відповідає за протидію корупції Сергій Лещенко бреше громадськості, чим сприяє посиленню павутини корупції як навколо, так і всередині цієї організації», – заявив Рязанцев.

За його словами, в інтерв’ю від 23 липня Сергій Лещенко повідомив, що наглядова рада Укрзалізниці нібито доручила підготувати висновки щодо участі компанії Інтерпайп в тендері, але на той момент Лещенко вже міг мати інсайдерську інформацію від компанії про те, що вона відмовиться від участі в тендері.

“Ось як виглядають рішучі дії справжніх борців з корупцією. Ні за рішенням Наглядової ради чи правління. Ні. У зв’язку з невиходом учасників», – додав Рязанцев.

На його думку, Лещенко, незважаючи на те що Лещенко є представником держкомпанії, бере участь у змові з приватною компанією Інтерпайп.

“Як не крути-все, немає більше головного в країні борця з корупцією. Його вже повністю поглинуло тепле місце в наглядовій раді УЗ”,-зазначив екс-менеджер Укрзалізниці.

Нагадаємо, Сергій Лещенко очолив Комітет з питань комплаєнсу та антикорупції в “Укрзалізниці в січні 2020 року. Компанія фігурує в низці корупційних скандалів щодо непрозорих закупівель, неякісних ремонтів вагонів, локомотивів, а також у зв’язку з намірами підвищити тарифи на вантажні та пасажирські перевезення.

Видання ” залізниця без корупції “1 червня повідомляло, що після відновлення Росією 34% мит на українські залізничні колеса, яке може обмежити збут компанії” Інтерпайп “Віктора Пінчука,” Укрзалізниця “оголосила” астрономічні ” тендери на колеса. Філія “Центр забезпечення виробництва” оголосила два тендери: 1,9 млрд грн на поставку суцільнокатаних коліс і 505 млн грн на поставку чорнових бандажів. Зазначалося, що потреба в колесах в такому обсязі доречна, якщо УЗ планує виробляти по 3-4 тисячі нових вагонів на рік і відновити обсяги ремонту, що в умовах фінансової кризи виглядає нереалістично. При цьому за останні два роки “Інтерпайп” підняв ціну на суцільнокатані колеса для Укрзалізниці на 100% – з 16 тис.грн до 30 тис. грн без ПДВ за штуку.