Нещодавно компанія LG розмістила на своєму офіційному YouTube-каналі нове відео, в якому оголошує дату запуску пристрою. У 23-секундному запрошувальному відеоролику виробник смартфонів дав невелике уявлення про форм-факторі на 14-секундній позначці. Крім того, бренд оголосив, що майбутній унікальний пристрій стане частиною “дослідницького проекту” компанії. Абсолютно новий проект Explorer принесе “унікальні, але незвідані можливості для користувачів”.

Читайте Знай в Google News!

З іншого боку, пристрої Velvet тепер підпадають під універсальну лінію компанії. За заявою бренду, ця лінійка представить “конкурентоспроможні пристрої, орієнтовані на спосіб життя споживачів”. Пару днів тому стала відома ціна смартфона. Ну, LG Wing повинен коштувати десь близько 1000 доларів. До цього ми навіть бачили пристрій у дії у двох витоках відео, обидва з яких розкривають конструкцію та роботу пристрою. Як ви можете бачити, в одному з відеороликів ми бачили людину, яка використовує LG Wing як для навігації по карті, так і для дзвінків, використовуючи обертовий дизайн.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi опублікувала список смартфонів, які не отримають оновлення Android 11. Що дивно, серед них є і порівняно нові моделі, але компанія вирішила відмовитися і від них.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Xiaomi показала роботу невидимою фронтальною камера. Правда, сама камера знаходиться на пікселями екрану, але технологія цілком собі нова, так що варто очікувати смартфонів без вирізів вже в 2020 році.

Також Знай.uа повідомляв, влада США нагадала про блокування TikTok. Відомо, що американська компанія може купити бізнес сервісу тільки до 14 вересня, але Китай спеціально відтягує це, так що шансів на успішну угоду стає все менше.